Dodatkowe usługi w hotelach

Obecnie praktycznie każdy hotel chce zdobywać sobie gości i nie ma się co dziwić, że obecnie oferta jest na coraz wyższym poziomie. Przygotowuje się również takie usługi, które mogą sprawić, że pobyt będzie komfortowy dla gości. dostępne są między innymi sale konferencyjne, ale oprócz tego również usługa prania, prasowania, sprzedaż biletów, budzenie, przechowalnia bagażu i wiele innych propozycji.

Barek dla gości

W pokojach pojawiają się barki, gdzie mamy przekąski oraz napoje. mogą z nich korzystać goście za dodatkową opłatą. Rozliczenie będzie przy wyjeździe z hotelu, powinien jedynie w pokoju znajdować się cennik za te wszystkie oferowane w barku produkty.

Kawa i herbata

W hotelach dla gości pojawia się darmowa kawa i herbata, co będzie na pewno miłym dodatkiem. Zazwyczaj jest to forma samoobsługowa, w ramach której mamy dostęp do ekspresu i zestawu z kaw i herbat.

W całym hotelu

Goście nie będą się w hotelach nudzić, ponieważ oferta poszczególnych ośrodków jest rzeczywiście coraz lepsza. Poza pokojami mamy obecnie coraz więcej interesujących usług. Dla gości przygotowywane jest między innymi SPA, masaże, siłownie, korty tenisowe. Każdy z gości ma w hotelu czuć się doskonale i tak przygotowuje się ofertę.

Sieć internetowa

Należy pamiętać, że współcześnie hotel musi mieć dostęp do sieci, to taki ważny element. Sprawdzać się będzie między innymi internet szerokopasmowy, ale nie można zapominać, że goście najbardziej cenią sobie bezprzewodowy internet Wi-Fi, w ramach którego nie ma ograniczeń przy korzystaniu z sieciowego połączenia.

Wyżywienie w hotelach

Al

Propozycja, w ramach której mamy pełne wyżywienie, do tego przekąski, napoje. ograniczenie będzie jedynie związane z częścią alkoholi.

UAl

To duży pakiet, w ramach którego mamy pełne wyżywienie, bazę alkoholi, często dodatkowe usługi, które poprawiać będą komfort pobytu. Można mówić także o propozycjach takich jak SPA, masaże, które dodatkowe będą w takim pakiecie.

OV

Nie ma wyżywienia, to opcja dla gości, którzy więcej czasu spędzają na zwiedzaniu i nie będą długi przebywać w hotelu.

BB

Pakiet ze śniadaniem obok noclegu

HB

Śniadanie i obiadokolacja dla gości

FB

Tutaj mamy dostępne dla gości śniadanie, obiad i kolację. Dobre dla tych osób, które nie wychodzą na dłużej niż na kilka godzin.

SC

Goście nie mogą liczyć na wyżywienie, jest tylko aneks albo kuchnia, w której każdy może posiłki przygotowywać sobie samodzielnie.

PP

Posiłki przygotowywane są dla programu, który będzie realizowany przez konkretną grupę wycieczkową.

ZPR

Hotel organizując wydarzenie przygotowuje w tym względzie wyżywienie dla pojawiających się gości.